Wieczór kawalerski w Warszawie

Każdy, kto kiedykolwiek organizował jakieś przedsięwzięcie dotyczące kilku-kilkunastu osób zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe zadanie. Zaproponowanie rozrywki, która spełnia oczekiwania wszystkich uczestników imprezy, może stać się problemem spędzającym sen z powiek ambitnego planisty. W dzisiejszym tekście podamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się podczas wieczoru kawalerskiego.

Zanim zaczniesz planować…

Moc filmów dotyczących wieczorów kawalerskich zdaje się utwierdzać odbiorców w przekonaniu, że wieczór kawalerski winien być szaloną nocą, pełną niespodziewanych zbiegów okoliczności i zabawnych (aczkolwiek nie dla bohaterów biorących udział w imprezie) sytuacji. Zamiast stawiać wszystko na jedną kartę i wybierać tylko improwizację, my radzimy dokładnie przemyśleć preferencje najważniejszego kawalera tego wieczoru. Nawet najbardziej szalony i zaskakujący wieczór nie będzie wspominany miło przez uczestników zabawy, jeśli będą się oni czuli niekomfortowo. Gdy takie rozważania będziesz miał już za sobą, nadejdzie odpowiedni czas, aby podjąć decyzję dotyczącą głównej atrakcji imprezy.

Wieczór kawalerski w stolicy – pomysły, które możesz wykorzystać

1. Tor gokartowy/paintball


Jazda gokartami lub paintball to popularne pomysły na męską zabawę. Ważne, żeby nie mylić popularności z nudą – ta rozrywka nie ma z nią nic wspólnego. Chyba najbardziej pozytywnym aspektem tego wyboru jest fakt, że przypływ endorfin spowodowany szybką jazdą lub uchylaniem się przed kulami poprawi humor wszystkim uczestnikom imprezy, co sprawi, że szampańskie nastroje utrzymają się przez resztę wieczoru.

2. Klub nocny


Nie od dziś kluby nocne kojarzą się z rozrywką osób biorących udział w wieczorach kawalerskich. Jeśli chcesz przyszłemu panu młodemu i przyjaciołom zorganizować taki specjalny wieczór, koniecznie zrób wcześniej research. Warto poświęcić na to czas i wybrać luksusowy lokal (w końcu taka noc zdarza się tylko raz w życiu). Przykładem takiego miejsca na mapie Warszawy jest klub nocny New Orleans; ten Gentlemen’s Club ze striptizem słynie z wysokiego, europejskiego poziomu oraz z udogodnienia w postaci nocnej restauracji – poznaj ofertę.

3. Gra miejska

Traktowanie miasta jak planszy do gry? Czemu nie! Ten sposób spędzania wieczoru jest mniej popularny, co nie znaczy, że nie może okazać się w waszym przypadku strzałem w dziesiątkę. Poszukiwanie wskazówek, tematyczne gadżety i sprzęty… to wszystko może sprawić, że wieczór kawalerski w postaci gry miejskiej zapisze się w waszych wspomnieniach jako jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

4. Ekstremalny wyczyn

Skok na bungee lub ze spadochronem? Takie wspólne doświadczenie może bardzo zbliżyć i być niezapomnianą przygodą, wspominaną przez resztę życia. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że pewnym mankamentem tego rozwiązania jest niemożność utrzymania go w tajemnicy – z powodu ewentualnych lęków lub problemów zdrowotnych warto swoją ekipę uprzedzić o takim planie wcześniej.

Niezależnie od tego, na jaki pomysł się zdecydujesz, postaraj się nie ulec presji planowania i trzymania wszystkiego w ciasnych ryzach. Dobry plan pozwala bowiem również… zostawić odrobinę miejsca na improwizację.