Wesele w stylu tropikalnym czy warto?

wesele w stylu tropikalnym

Wesele w stylu tropikalnym jest to rzecz jasna idealny pomysł na przyjęcie weselne w miesiącach letnich, gdy panują wysokie temperatury, zaś słupki rtęci utrzymują się na wysokim poziomie. Lipiec, sierpień – wydaje się, że to jak najbardziej dobry czas na to, by wydać bajeczne przyjęcie weselne w stylu tropikalnym. Co je wyróżnia? Przede wszystkim cała moc kolorów, która tylko podkreśla fakt, iż właśnie świętujecie Waszą miłość i pragniecie cieszyć się radością ze wszystkimi zebranymi gośćmi

Zadbajcie o Wasze stylizacje!

Warto byłoby dodać do Waszych kreacji elementy kolorowe, wesołe, jednoznacznie kojarzące się z wesołą atmosferą tropikalnej wyspy. Wszak Panna Młoda jak najbardziej może pozwolić sobie na bajecznie kolorowy manicure do swojej białej sukni, buty intensywnej barwy także jak najbardziej będą na miejscu i świetnie wpiszą się w klimat całości.

Jej wybranek może mieć pod szyja kolorowa muchę w owocowe wzory. Warto dodać do całości stylizacji jeszcze jeden wielobarwny, wesoły element. Mowa o …skarpetkach. Tak, one wspaniale prezentują się zarówno na żywo, jak i na weselnych fotografiach. Pamiętajcie, że ślub to wasz dzień i jeśli jesteście osobami wesołymi i niepozbawionymi poczucia humoru, nie warto, abyście brali wszystko na bardzo, bardzo poważnie. Już sama idea wesela w stylu tropikalnym przecież to wyklucza!

Wesele w stylu tropikalnym całkowite szaleństwo!

Tu możecie pozwolić sobie na całkowite szaleństwo, jeśli chodzi o kolory. Zaczynamy już od zaproszeń, wybierzcie te z motywem wielobarwnych owoców albo różowych flamingów czy też tęczowe wzory. Warto, by na stołach pojawiły się piękne egzotyczne klimaty, do tego piękne kwiatowe girlandy na szyjach gości – będą wirowały w tańcu w niezwykły sposób, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani.

Część drinków można podawać w wydrążonym kokosie lub ananasie, warto byłoby także postawić na stół owocowy – na pewno goście będą nim szczerze zachwyceni. Muzyka także musi być dostosowana do klimatu przyjęcia – wesoła, skoczna, pozwalająca na pląsy na parkiecie aż do białego rana!

Spodobał się Wam ten pomysł na zorganizowanie przyjęcia weselnego? A może myślicie o czymś innym? Na pewno przydadzą Wam się inspiracje ze strony www.towesele.pl. Serdecznie zapraszamy do lektury!