Jaki samochód do ślubu wybrać?

Autor: Atommy  .

Aby dojechać na swój ślub w wielkim stylu możecie wybrać ekskluzywną limuzynę, zabytkowe auto retro, motocykl lub nawet bryczkę. W dzisiejszych czasach łatwiej jest wybrać środek transportu, który we właściwy sposób odda waszą wizję tego specjalnego dnia!

Z pomocą przyjdzie Wam też wiele firm wynajmujących samochód do ślubu, które zaoferują wam szeroką gamę różnych modeli.

Aby wam pomóc w wybraniu pojazdu, który będzie idealnie pasował to klimatu waszego ślubu i wesela opracowałem dla was kilka najciekawszych rozwiązań.

Ślub w stylu retro

Powróćmy jak za dawnych lat… Nostalgiczny i stylowy ślub w styl retro pozwoli Wam i waszym gościom poczuć magię minionej epoki przywołując miłe wspomnienia. Taki klimat najlepiej zaakcentuje klasyczne auto retro –  Warszawa czy Wołga.
Warto rozważyć również samochody takich marek jak Citroen, Jaguar, Alfa Romeo, Mercedes Benz czy Ford, które będą dobrze pasować do ślubów odbywających się w pałacykach i zamkach.

Ślub w klimacie Rock and Roll

Jeżeli lubicie styl lat 60-tych i 70-tych, muzykę rockandrollową w tle i wiatr we włosach macie do wyboru wiele amerykańskich samochodów kojarzących się jednoznacznie z tamtą epoką: różowy Cadillac, Chevrolet Impala, Buick, Mustang…

Ślub w błysku fleszy

Jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwe gwiazdy amerykańskiego kina pojedźcie do ślubu  samochodem znanym z filmów z lat 60 i 70-tych, takim jak Ford Torino ze „Starsky i Hutch” czy Aston Martin z serii filmów o Jamesie Bondzie.

Ślub na dwóch kółkach

Jeśli kochacie dwa kółka zaskoczycie gości podjeżdżając na lśniącym Harleyu. Uważajcie jednak, żeby wiatr nie rozwiał skrupulatnie ułożonej fryzury panny młodej!

Ślub na wysokich obrotach

Lubicie samochody sportowe? Na auto ślubne wybierzcie czerwone Ferrari, czarne Porsche, pomarańczowe Lamborghini czy srebrnego Astona Martina. Przemyślcie jednak czy te wrażenia warte są poświęcenia w postaci ciasnego wnętrza, w którym może pognieść suknię ślubną lub garnitur.

Eko-ślub

Jeśli jesteście fanami ekologii przyjedźcie na ślub na rolkach lub ładnie udekorowanym tandemem. Tylko nie zapomnijcie o wzięciu strojów na przebranie.
Jeżeli jednak nie jesteście na tyle wysportowani na samochód do ślubu wybierzcie auto elektryczne.

Ślub po królewsku

Aby pojechać na ślub w naprawdę królewskim stylu, konie mechaniczne warto zamienić na konie pociągowe i dorożkę. Niestety, tego rodzaju transportu nie polecam wykorzystywać na tłocznych ulicach miast, a także wtedy gdy sala weselna oddalona jest zbyt daleko od miejsca, w którym bierzecie ślub.

Podsumowanie

Niezależnie czy zdecydujecie się na bardziej klasyczne rozwiązanie wybierając na auto do ślubu – Warszawę lub inne auto retro, czy też pojedziecie bardziej odważnym pojazdem jak londyński autobus piętrowy, angielska taksówka, zabytkowy tramwaj czy helikopter, uważajcie na to, żeby wasz strój i wygląd za bardzo nie odróżnił się od rodzaju waszego pojazdu ślubnego. Nie zakładajcie sukni ślubnej w stylu Amazonki, jeśli będziecie podróżować limuzyną, czy bufiastej sukni do Warszawy czy garbusa.

Wszystkiego najlepszego młodym parom, życzy autor artykułu.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:5337cf05-0454-426b-b090-67485bef4303