Najmodniejsze suknie ślubne w tym sezonie!

suknie ślubne

Przyzwyczajono nas do tego, iż Panna Młoda występuje zwykle w sukni białej lub koloru beżowego czy też kości słoniowej (w każdym razie do bieli zbliżonego). Coraz częściej okazuje się jednak, że nie jest to wcale jedyne słuszne rozwiązanie, że współcześnie projektanci proponują na ten wyjątkowy dzień także zupełnie inne kolory. Które z nich są obecnie najbardziej modne i które warto polecić?

Fioletowe suknie ślubne!

Nie ma najmniejszych możliwości, że fiolet to zdecydowanie must have tego sezonu i tego roku! Nie zapominajmy  zatem o tym, że aktualne trendy jak najbardziej dotyczą także ślubnych kreacji. W większości mamy do czynienia z wrzosowym odcieniem tej barwy, czasami jednak pojawia się i coś ciemniejszego. Jak Wam się to podoba?

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na komis sukien ślubnych warszawa

Suknie ślubne wszystkie odcienie szarości

Kolor szary raczej mnie kojarzy nam się jednoznacznie z barwą sukien ślubnych, a szkoda! Okazuje się bowiem, że bardzo pięknie, dostojnie i elegancko suknie tego właśnie koloru prezentują się na sylwetkach Panien Młodych. Nam się podoba, a Wam?

Błękitne suknie ślubne to jest to!

Błękit to kolor szalenie uroczy – dlatego też coraz częściej pojawia się w stylizacjach ślubnych. Odpowiedni zarówno dla blondynek, jak i brunetek., jest w stanie w cudowny sposób podkreślić kobiecą urodę, a o to przecież w sukni ślubnej chodzi!

Różowe suknie ślubne!

Czy różowa suknia ślubna jest dziecinna albo nazbyt cukierkowa? Zdecydowanie nie! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni odcień tej pełnej uroku barwy…i wyglądać jak przysłowiowy milion dolarów!