Kupić czy wypożyczyć – dekoracja auta do ślubu

 Autor: Marcin  Rozner

Nie od dziś wiadomo, że bez względu na to, z jakiego regionu Polski  jesteśmy, oszczędności ślubne zawsze mile są widziane, bo uroczystość  ślubna i weselna z roku na rok jest coraz droższa.

Przeglądając internetowe oferty dekoracji ślubnych, możemy znaleźć wiele propozycji dotyczących dekorowania samochodu. Jak się okazuje bowiem, to bardzo ważna część dekoracji ślubnych. Pytanie brzmi: jak tu zaoszczędzić? Wyobraźmy sobie, że wykonanie naprawdę pięknej kompozycji ślubnej na samochód może zająć florystyce nawet kilka godzin. Przymocowanie jej do pojazdu to kolejna godzina. W sumie czasu tracimy sporo, a i ostateczna kwota dekoracji może być zawrotna. Tymczasem, jak się okazuje, można znaleźć w Internecie oferty zakupu i wypożyczenia dekoracji ślubnej samochodu. Proszę wziąć pod uwagę, że kwiaty sztuczne, oferowane przez polskie hurtownie, praktycznie nie różnią się od kwiatów żywych. Trzeba jednak liczyć się z kosztem porównywalnym do zakupu kwiatów naturalnych. Tego typu hurtownie udało nam się znaleźć zarówno w Katowicach czy Warszawie.

Jak to wygląda od praktycznej strony? Otóż, dekoracja samochodu wykonana z takich kwiatów nie traci swoich walorów nawet podczas upalnej pogody; dodajmy, że maska samochodu rozgrzana jest nie tylko przez słońce, ale także przez pracujący silnik. Nasza kompozycja do końca uroczystości będzie pięknie się prezentować. Na wszelkiego rodzaju aukcjach internetowych znajdziemy mnóstwo ofert sprzedaży kwiatów do dekoracji auta. Mało tego: są firmy, które oferują wynajem takich dekoracji. Otrzymujemy przepiękną kompozycję, wykonaną z najwyższej jakości kwiatów, którą osobiście montujemy na samochodzie. Nam udało się dotrzeć do jednej z firm znajdujących się na Śląsku. Co ciekawe firma za pośrednictwem firmy kurierskiej wysyła kompozycje na całą Polskę. Koszt razem z wysyłką nie przekracza 90 złotych. Mamy więc kompozycję idealną, której cena jest średnio o 200 złotych niższa od kompozycji przygotowanej przez florystów.

Reasumując, jeśli zależy nam na dobrej cenie dekoracji ślubnej samochodu, może warto pomyśleć o wynajmie takiej kompozycji.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:5337cacd-9458-4385-92bb-669c5bef4303